İstanbul Nakliyeciler Sitesi B-10 Blok Tuzla Orhanlı
+90 216 312 90 49
info@pratikkargo.net

İstanbul ve Kocaeli çıkışlı nakliyat ambar hizmeti. 81 İl ve İlçe ye dönüş aracı ayarlama sistemi ile hesaplı taşımacılık.

İstanbul Edirne Ambar Nakliye Hizmeti

Hocaoğlu nakliyat firması, Tuzla nakliyeciler sitesi ve Gebze nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren Anadolu yakası Edirne ambarı firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Tuzla nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Edirne ambarı Tuzla Orhanlı ambarlar yerleşkesi içerisinde komple ve parça yük hizmeti vermektedir. İstanbul dan Uşak yada Edirne den İstanbul Anadolu yakasına günlük nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

İstanbul Edirne Tır Nakliye

İstanbul Edirne arası tır nakliye ambar, Tuzla nakliyeciler sitesi içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir. Uşak ambarı Tuzla Orhanlı semti ambarlar sitesi içerisinde hizmet vermektedir.

İstanbul Edirne Kamyon Nakliye

İstanbul Edirne kamyon nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Orhanlı nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

İstanbul Edirne Kamyonet Nakliye

İstanbul Edirne kamyonet nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

İstanbul Edirne Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Orhanlı nakliyeciler sitesi Edirne ambarının hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

İstanbul Edirne Parça Yük Taşıma

Anadolu yakası Edirne ambarı Tuzla Orhanlı da parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

İstanbul Edirne Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, Edirne ambarı hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İstanbul Edirne arası ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Edirne Ambarı Tuzla Nakliyeciler Sitesi Firması

İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi, Edirne ambarı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden İstanbul a gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Anadolu yakası nakliyeciler sitesi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Anadolu Yakası Edirne Ambarı Kargo Taşımacılık

Anadolu yakası Edirne nakliyat ambarı ile İstanbul Edirne arası günlük hizmet alabilirsiniz. Anadolu yakası Edirne Ambarı İstanbul Tuzla Orhanlı Semtinde bulunmaktadır. Edirne ambarı Tuzla Orhanlı yada Edirne ambarı İstanbul sınırları içerisinde hizmet vermektedir.